Plusz a CDC ajánlásai arról, hogy mikor kell viselni egy maszkot, és milyen fajta a COVID19 kitörés során.

Élő
00:00
08:21
07:15

A nők olimpiai maratonja ma reggel nagyon kora volt. Sarah (egyszer egy mészből) tartott egy maratoni látványt, és rögzítette a versenyt, hogy jó órában (9:00) nézzük meg.

Skinny futó, Sheila (a Striding Anyu -tól), és én a helyére helyezkedtem el az ünnepségekre.

Megígértük, hogy Mimosas, és egy maratont és Sarah -t szállítottak!

Valószínűleg 3 volt a reggel folyamán?

Félelmetes ételek is voltak az ételek… reggeli quinoa, pékáruk, gyümölcsök, perec ropogók

Valójában ma reggel 6 -kor keltem fel, hogy banán muffinokat süthessek. A görög joghurtot használtam az olaj helyett, és teljesen ragaszkodtak a papírhoz, még akkor is, ha elengedtem, hogy csodálatos volt, hogy katasztrófa volt.

Hogyan kerülhetem el ezt a Ausztrál labdarúgó-válogatott Mez következő alkalommal?!

Tehát végül meg kellett állnom a TJ -knél néhány muffinért.

A tányérom – egy bizonyos ponton sokkal többet mentem vissza.

A reklámok során összehasonlítottuk a kompressziós zoknit és a chafing hegeket. Komolyan, mi vagyunk a szórakoztató csoport.

Aztán megvan a saját előadása a Spectator Power Walking Eventhez …

Shannon (éhes gazelle) teljesen rázta mezítláb stílusát.

Sarah 6 láb hosszú lábával rázta ki, és 4 mérföldet teljesített.

Néhányunknak egy kis folyékony bátorságra volt szüksége a verseny előtt. Valójában azt hiszem, hogy az SR-t érkezéskor zümmögtek, mert még mindig viselte a Daisies pólóján ülő cicáját, amelyben valószínűleg aludt:

Nem „bepillantottam” az eredményeket, így a verseny megtekintése nagyon szórakoztató és intenzív volt. A Kara Goucher jelentős rajongója vagyok (és Shalane is kiemelkedő).

Mindegyikük a versenyre ment a Maraton PR -kkel, amelyek körülbelül 6 perccel lassabbak voltak, mint a kedvencek. Tehát nem hiszem, hogy számítottak számukra, hogy nyerjenek, de a TV varázslatán reméltem, hogy aranyat kötnek!

Spoiler figyelmeztetés: (Ne olvassa el az olvasást, ha nem akarja tudni az eredményeket)

Flanagan a 10. lett, Goucher pedig a 11. lett.

Itt FC Porto Mez olvashatja el a 2012. évi olimpiai maratoni eredményeket

És egy bejegyzés a győztesről itt

Flanagan a cél után a legjobban összeomlott, és Kara érintett. Az összes versenytárs annyira inspiráló, de ez adta nekem a meleg zavarokat.

Pam, Shannon, Heather és a gyorsabb nyuszi

Isten áldja Amerikát

és pezsgő.

Hazafelé megálltam a TJ -knél, hogy földimogyoró öltözködjön. Természetesen azonban teljes terheléssel jöttem haza!

Mivel nem vásároltam egy tervvel vagy egy listával, most vissza kell dolgoznom, és kitalálnom, hogyan fogom ezt az ételt a hét hátralévő részében reggelire, ebédre és vacsorára készíteni.

Úgy tűnik, hogy a mogyorószósz tészta lehet a napirenden …

Miután mindent elhelyeztem, és örültem néhány TJ barna rizs kaliforniai tekercsének, 3 mérföldes sétára mentem. Tegnap levettem a gyaloglástól, de ma reggel 2 méterre és délután 3 -ra. Nem túl Shab.

Vasárnap felállított –

Eats: A héten a héten vacsorákat kell terveznem, amint elkészítem a blogolást!

Gyakorlat: TBD.

Kétségtelen, hogy ma teljesen együtt vagyok. Hamis.

Keressen nekem vasárnap:

Azok a keresések, amelyek gyanútlan látogatókat hoztak RER -be ezen a héten …

1. „Nem igazán érzem magam” – Miért keresed ezt?

2. „Nagyon meleg vagyok, amikor futok” – nyár van.

3. „A hippi lány büdös”

4. „Rendben van -e a barátokkal való vékony merülés” – úgy hangzik, mint a Jersey Shore, hogy megtörténjen

5. „Lehet -e megbetegedni egy 5 hónapos mézeskalács házkészlet enni” – igen.

6. „Valaki piszkos haj enni” – Ön is beteg lehet, ha ezt megeszi.

7. „A legviccesebb dolog az interneten” – Nem, keresse meg a keresést.

8. „A cuca megmutatja” – most ez vicces lenne… vagy szomorú.

Irvine félmaratoni verseny összefoglalása

Félmaratoni verseny áttekintése és áttekintése. Irvine Half Crazy Half Marathon futópálya és verseny áttekintése és javaslatai

10 legjobb kép a bostoni maratoni hétvégi 1. napon

Boston Marathon hétvégi összefoglaló. Szórakozás a Boston Marathon Expo -tól, ételektől, célból, futásból és szállodából. BAA 5K verseny és találkozni

Vörösbor és étkezési félmaratoni verseny összefoglaló

Futtassa a Disney Half Marathon Race Refap -ot. Vörösbor és étkezési félmaraton 2021 Javaslatok trükkök és áttekintés a 13,1 mérföldről

Félmaratoni verseny reggeli rutin videó

Félmaratoni reggeli SSC Napoli Mez rutin a versenynapra. Prefutás lépések egy félelmetes félmaratonhoz, 5K, 10K versenyhez. Amit eszem, a felszerelés

Rock N Roll San Diego Half Marathon 13 kiemelt események a versenyről!

Rock N Roll San Diego félmaratoni eredmények és összefoglaló. A futási pálya és a verseny kiemelt eseményei! A VIP élmény a

Disney World Half Marathon Race Racap & Photos

A Disney World Half Marathon Race Racap, áttekintés és futó fotók. Futtassa a Disney kedvenc versenyképes képeit és